MI LUDACI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fudbal protiv sabana

4 posters

Ići dole

fudbal protiv sabana Empty fudbal protiv sabana

Počalji  Milan Sre Jun 03, 2009 8:20 pm

dajte bre ljudi zasto uvek igramo fudbal protiv nekih sabana, pa ima kretena koji ne mogu da nam daju gol ni da se trude jos toliko, ajde malo se angazujte, nadjite neke bolje ekipe. Vrhunac mi je bio onaj sto je mislio da sam ja njegov igrac pa mi dodao a ja onda sa njim igrao 1 na 1 Shocked pa on cak ni to ne zna, ne znam za vas al meni je blam cak i da igramo sa njima Rolling Eyes
Milan
Milan

Broj poruka : 115
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

fudbal protiv sabana Empty Re: fudbal protiv sabana

Počalji  Zare Sre Jun 03, 2009 8:35 pm

to sam i ja razmisljao, al ubedljivo su mi oni bili najjaci kad su posle hteli da nas tuku al kontam da bi oni dobili teske batine Cool ja mogu da zovem neke likove da igraju al nije da su oni nesto losi, jednostavno mi igramo vec 6 godina zajedno i dobro igramo, jednostavno marko na golu, milan i milos sredina, zeton i ja krila i tu nema price Laughing nekada kad je milan bio na krilu je bio totalno neiskoriscen jer ipak najbolje od nas igra i treba sigurno dvojica da ga cuvaju pa sa tim otvara jos jednog igraca da ima prostor. ja cu zvati neke likove al ljudi, ti ce nas razbiti, ja vam kazem Laughing
Zare
Zare

Broj poruka : 121
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

fudbal protiv sabana Empty Re: fudbal protiv sabana

Počalji  Milan Sre Jun 03, 2009 8:39 pm

pa brate aj nek nas i razbiju daj bre da igramo fudbal konacno sa nekim pravim igracima a ne sa likovima kojima je dupli pas samo misaona imenica Rolling Eyes
Milan
Milan

Broj poruka : 115
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

fudbal protiv sabana Empty Re: fudbal protiv sabana

Počalji  Bojan Sre Jun 03, 2009 10:39 pm

ma bole me kurac sto gube od nas,kad ja volim da pobedjujem vise no leba da jedem Laughing
Bojan
Bojan

Broj poruka : 65
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

fudbal protiv sabana Empty Re: fudbal protiv sabana

Počalji  Milos Sre Jun 03, 2009 10:41 pm

crnogorac onaj pravi, sto lakse to bolje Laughing
Milos
Milos
Admin

Broj poruka : 75
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

fudbal protiv sabana Empty Re: fudbal protiv sabana

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu