MI LUDACI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ovde pricamo o ribama i jebanju

5 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Zare Sre Jun 17, 2009 11:25 pm

aj nemoj srati da nisi ni jednu opalio u citroenu
Zare
Zare

Broj poruka : 121
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Milan Sre Jun 17, 2009 11:47 pm

jesam, jednu, davno
Milan
Milan

Broj poruka : 115
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Natasa Čet Jun 18, 2009 12:10 am

da, prerasli ste to, i manite se toga Laughing
Natasa
Natasa

Broj poruka : 53
Datum upisa : 04.06.2009
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Bojan Čet Jun 18, 2009 4:39 pm

kad ti tako kazes Very Happy
Bojan
Bojan

Broj poruka : 65
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Milan Ned Jun 21, 2009 8:45 pm


boze kako se ona meni svidja Embarassed
Milan
Milan

Broj poruka : 115
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Bojan Ned Jun 21, 2009 9:11 pm

brate ona ranije i nije bila neka riba, a vidi je sad...
Bojan
Bojan

Broj poruka : 65
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Milan Ned Jun 21, 2009 10:25 pm

uvek je bila riba Evil or Very Mad
Milan
Milan

Broj poruka : 115
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Natasa Ned Jun 21, 2009 10:46 pm

daj se ti mani radmile milane, nego kako ti sa onom tvojom sudjenom sanjom Very Happy
Natasa
Natasa

Broj poruka : 53
Datum upisa : 04.06.2009
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Milan Ned Jun 21, 2009 10:56 pm

a sad smo se pomirili jer mi boze moj se svadjamo svaki drugi dan Laughing a brate sta ja znam, svaki put kad se pomirimo ja sam uzbudjen i dobro je, i pomislim ma sad se necemo posvadjati sigurno, i onda se jebeno svaki put podzapamo. ne znam dal jednostavno mi ne mozemo bez tih retardiranih svadja ili sta, al ponekad se posvadjamo da ja posle 2 sata se ni ne secam razloga zasto smo se posvadjali, a to ti govori da su to uglavnom gluposti. a ume nekad da me jako uvredi i skenja, zamisli kad mi je rekla bolje da se posvadjamo i da mislim na tebe, nego da pricam sa tobom i nerviram se, to me je ono bas povredilo, osecao sam se tako retardirano da je to strasno, aj valjda ce biti bolje i daj boze da je sudjena Very Happy
Milan
Milan

Broj poruka : 115
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Bojan Pon Jun 22, 2009 11:45 pm

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 1001205y
milance provali ovu iz splita sto mi poslala sliku Laughing
Bojan
Bojan

Broj poruka : 65
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Zare Uto Jun 23, 2009 12:47 am

kakva pickaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zare
Zare

Broj poruka : 121
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Zare Čet Jun 25, 2009 3:31 am

hahaha kako se milance presekao kad je video milenu u gradu, a milance Laughing
ps dajte mi msn od te iz splita
picka je
Zare
Zare

Broj poruka : 121
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Natasa Čet Jun 25, 2009 4:39 pm

milena je ona devojka sto je otisla u ameriku kad se milance primio na nju
Natasa
Natasa

Broj poruka : 53
Datum upisa : 04.06.2009
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Milan Čet Jun 25, 2009 6:34 pm

da, primila se i ona na mene, al nismo bili zajedno zato sto je ona isla u ameriku za mesec dana, zasto se meni to uvek jebeno desava Question ma priznajem da mi nije bilo svejedno, al sad mi je sa sanjom super, bolje nego ikad, tako da moze pamela da prodje ja cu da kazem Evil or Very Mad
a zare ta iz splita je fina devojka, a ne tvoja jebacica, tako da nista od maila, jeste zgodna,al odjebi
Milan
Milan

Broj poruka : 115
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Zare Ned Jul 05, 2009 11:47 pm

hahahah ma ta mala te voza, budalo
Zare
Zare

Broj poruka : 121
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Milan Pon Jul 13, 2009 1:24 pm

e sad ovako, sad sam pricao o sanji i vise nikad, ako ikad je vise budem spomenuo mozete slobodno da me prebijete, dosta je bilo... ona jednostavno ne zeli brate da se menja, prvo mi prica kako se lozi samo na neke njene bivse, a oni su takvi sabani da to nema nigde, al sta sad... cekao sam je juce ceo dan da mi posalje poruku, ona je to nije uradila, sta sad treba da me mrcvalji, da je cekam tu 100 godina i sve neko iscekivanje, mucenje, ne mogu to vise da istrpim. i na kraju sam bio grub prema njoj,aj makar ce njoj biti lakse, a ovo je definitivno, kraj, tacka. ja nju zvao, slao poruke a ona ne zna to da ceni, tek kad bude imala neke pajdomane shvatice koliko sam bio dobar prema njoj i nisam joj trazio nista al tad ce biti kasno jer ja necu biti ovde a znam da ce se pokajati jednog dana sto me je pustila da tek tako odem i sto nista nije uradila po tom pitanju... kraj
Milan
Milan

Broj poruka : 115
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Zare Pon Jul 13, 2009 5:15 pm



aj brate, batali to zabaviste i evo ti pesma za tebe, znaci grubo grubo Laughing
Zare
Zare

Broj poruka : 121
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Milos Uto Avg 11, 2009 2:54 pm

e ljudi mnogo mi se svidja ova mala, bas je onako, hmmmmm Very Happy sta mislite jel malo glupo da budem sa njom, ipak sam se lozio na miru dugo?
Milos
Milos
Admin

Broj poruka : 75
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Zare Sre Avg 12, 2009 1:44 am

ma mira ti nije bila riba, samo se pazi da ne naletis na milanceta u gradu negde znas sta dalje ide lol!
Zare
Zare

Broj poruka : 121
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

ovde pricamo o ribama i jebanju - Page 3 Empty Re: ovde pricamo o ribama i jebanju

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu