MI LUDACI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAFANA MI LUDACI

+2
Zare
Milos
6 posters

Strana 14 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Bojan Sre Avg 05, 2009 1:47 pm

jaoj ljudi, znaci kako nam je bilo dobro, vrhcina. al najbolji osecaj je bio kad smo u fudbalu pobedili beogradjane, a ceo kamp navijao za nas cheers
Bojan
Bojan

Broj poruka : 65
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Zare Sre Avg 05, 2009 2:06 pm

ma samo da sam ja jebao onu malu i nista vise nije bitno, a ono nocno kupanje u gacama Very Happy sta reci Very Happy samo da onaj kreten nije napravio ono sranje na kraju, al nema veze, kad tad ce shvatiti da sam mu ja pravi drug a ne da me bije zbog neke male koju nije ni jebao.
Zare
Zare

Broj poruka : 121
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Milan Sre Avg 05, 2009 2:30 pm

danas necu izlaziti, vidimo se sutra
Milan
Milan

Broj poruka : 115
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Natasa Sre Avg 05, 2009 3:25 pm

sta je bilo milance, sto si tmuzan, evo da te oraspolozim, milica sa kojom je zare prosto impresioniran mi trazila tvoj broj Very Happy eto, bice bolje
Natasa
Natasa

Broj poruka : 53
Datum upisa : 04.06.2009
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Milan Sre Avg 05, 2009 3:32 pm

e ljudi moji, nemate pojma koliko mi znacite, to sto ste pravi prijatelji, sto ste uvek tu za mene, sto me poznajete i znate kakav sam. oprostite sto sam sav zapostavio, stvarno izvinite...ja sam takva budala ljudi moji, nemate pojma...
Milan
Milan

Broj poruka : 115
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Milos Sre Avg 05, 2009 7:37 pm

sta ti je milance, sto si tako nesto cudan
Milos
Milos
Admin

Broj poruka : 75
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Milan Sre Avg 05, 2009 8:29 pm

ma, nije mi nista, samo sam neke stvari shvatio. ovo je stvarno poslednji put da je spominjem, nije zasluzila da je spomenem. posle godinu dana sa njom, ostavio sam ribu koja me jedina volela, posle toliko nervira, odricanja za nju, uvek bio uz nju ona misli da sam ja nekakav transvestit. sta reci? toliko sam se iznervirao da sam imao 2 gusenja zbog nje, jednom kod babe a jednom dok sam vozio kuci, dobro se nisam slupao od neki kombi. dan pre toga sam bio srecan i sami znate kako sam se radovao a i sami znate zasto sam bio razpolozen, da je to zbog nje, sad sve to pada u vodu... izbrisao sam je sa msn, broj telefona... zivot mora da ide dalje, al sad definitivno bez nje, nije mi verovala, nije imala poverenja u mene posle godinu dana, takva mi ni ne treba. naci ce ona nekog sigurno...
Milan
Milan

Broj poruka : 115
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Natasa Čet Avg 06, 2009 12:00 am

ne razumem te nista, kakav transvestit? milane, moras prestati da se nerviras, nista nije bitnije od tvog zdravlja, ni jedna devojka, kad ces to vise shvatiti? pricala sam onaj dan sa teta jelenom, jako je zabrinuta za tebe, iako ste se preselili ti imas mnogo napada gusenja i to sve zbog nervoze. moras ali moras nauciti da kontrolises sebe, svoja osecanja, nemoj sve tako licno da shvatas, ona ce proci u zivotu, al ti mucis sebe, zasto hoces da trpis bolove kad ne moras? mi smo ti drugovi i drugarice koji te iskreno volimo, pa i zare koga si udario, dobro zare je pogresio, al nisi smeo da ga udaris jer je on osoba kome je stalo do tebe. zapamti ne smes da se nerviras jer tvoj problem nije ni malo naivan i ti to znas!
Natasa
Natasa

Broj poruka : 53
Datum upisa : 04.06.2009
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Zare Pet Avg 07, 2009 2:13 am

hvala ti Zvezdo, moja jedina ljubavi za ovo veceras, hvala ti za moje srecno detinjstvo sa tobom i za 10 godina jebanja groblja na derbiju, hvala ti za provedeno vreme na marakani protiv rome i veceras. boze koliko sam uzbudjen, boze kako smo se radovali kad je lekic dao 5. gol, kad smo se svi grlili i sto sam se tad pomirio sam mojim bratom milanom, ma volim i ja tebe brate Very Happy.
ps hvala ti natasa sto si opet povela milicu, pa odavno nisam video tako lepu devojku al stvarno je mnogo fina, nije moj tip, al zato sa milanceta nije pogled skidala, milane ako boga znas, pokusaj sa njom molim te. riba je toliko lepa da se to ne vidja svaki dan a jos je i fina, bas onako za tebe, razmisli molim te.
Zare
Zare

Broj poruka : 121
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Bojan Pet Avg 07, 2009 4:21 am

ljudi kakvo vece, ovo ne sme da se zaboravi stvarno Very Happy stvarno je lepo biti veceras zvezdas, momci su stvarno ginuli na terenu, svaka im cast. a sto se milice tice, aj nemojte da navaljujete na milanceta, on je tek sad prekinuo nesto, nemojte sad tu mu to naturati. jeste ona lepa i to sve stoji, al lepa je bila i sanja tako da... zajebi to
Bojan
Bojan

Broj poruka : 65
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Milan Pet Avg 07, 2009 8:53 pm

Sve sto smo zeleli, sve sto smo hteli,
to su nam dali Crveno-Beli
mladici borovi, devojke jele,
bore se posteno za
Crveno-Bele
hey, hey, hey, hey, hey,
Crvena Zvezda na nebu sja
Crvenu Zvezdu volim i ja
Crvena Zvezda to nas je tim,
Hey Zvezda Crvena, Crvena
Hey Zvezda Hey....
Hey Zvezda Crvena, Crvena
Hey Zvezda Hey....



cheers cheers cheers
Milan
Milan

Broj poruka : 115
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Zare Pet Avg 07, 2009 9:38 pm

Izboden zbog dresa Crvene zvezde!
KAFANA MI LUDACI - Page 14 00007536
Sedamnestogodišnji Nikola Mandić sinoć je taško ranjen nožem u stomak, kada je na njega nasrnula grupa mladića. Mandić se vraćao sa utakmice Crvena zvezda - Dinamo Tbilisi u društvu prijatelja noseći crveno-beli dres, koji je najverovatnije i razlog napada na njega. Dve grupe momaka sukobile su se oko ponoći u Crnotravskoj ulici na Banjici.

- Prvo su počeli da se svađaju, nakon čega je došlo do opšte tuče i gađanja gajbama od piva koje s stajale pored obližnje prodavnice. to je uplašilo Zvezdine navijače koji su odjurili kolima pančevačkih registracija ka Borskoj ulici - rekao je jedan od očevidaca incidenta.

Grupa koja je napala navijače uspela je da stigne i zaustavi auto u kome su se napadnuti nalazili kako bi nastavili obračun. Jedan od mladića izvadio je nož i zario ga Mandiću u stomak, koji je obliven krvlju ostao da leži na ulici. Napadači su brzo pobegli u mrak, a Nikolini drugovi su pozvali Hitnu pomoć, koja je ubrzo stigla i prebacila ranjenog momka do Urgentnog centra.
PICKEEEEE GROBARSKE
SAMO PICKE BODU(GROBARI), KOJA IM JE OVO ZRTVA
Zare
Zare

Broj poruka : 121
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Milan Pet Avg 07, 2009 9:54 pm


grobari su sve pokazali na ovom snimku, a inace tad na utakmici mi je sanja poslala poruku sa polupani loncici, sepre i ploklopcici sa sve smajlijem na kraju. grobari imaju obraz ko djon, izvini milose, al tako je.
Milan
Milan

Broj poruka : 115
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Bojan Pet Avg 07, 2009 10:41 pm

KAFANA MI LUDACI - Page 14 N6
lol!
Bojan
Bojan

Broj poruka : 65
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Milos Uto Avg 11, 2009 7:51 pm

aj nek mi neko objasni ko je ta milica vise Very Happy vi cigani niste normalni, objasnite mi Very Happy
Milos
Milos
Admin

Broj poruka : 75
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Natasa Uto Avg 11, 2009 10:55 pm

evo ja cu da ti objasnim posto se radi o mojoj drugarici, bio bi red Very Happy e pa milica je moja drugarica koja studira u bg, a inace je iz cacka. zivi sama ovde (sto se zaretu posebno svidelo Very Happy ) al postoji zaretu problem sto je mnogo lepa, al previse fina. uzasno je romanticna, imala je samo jednog decka u zivotu za koga je mislila da ce se udati, hehe sta reci Very Happy al taj decko je prevario, bio je neki baja, kosarkas, ribe su odlepljivale za njim itd. videla sam mu sliku, decko stvarno dobro izgleda. nije ima decka 3 godine, dobro ste procitali 3 godine Very Happy , a neverovatno je lepa, kad izadjemo ima po 10,15 udvaraca, ona nece da cuje za njih, kaze trazi posebnog, pa smo je mi zezali kako ide u lezbejke, sve muske odbija. ja sam majke mi kontala da ona nikad nece naci osobu koja ce njoj odgovarati. medjutim kako je ona bila utakmica protiv rudara na marakani, ona kad je videla milanceta, sva se zacrvenela i bulji u njega bez prestanka, i to smo naravno svi primetili, sem milanceta, on je uvek slep Very Happy i kad sam ja nju pitala kasnije pa dobro sto si toliko buljila u milanceta, ona kao iskreno mnogo mi se svideo, tako je lep, pametan, ma ono sve naj naj Very Happy ja sam njoj odma rekla pa dobro ti si odbijala sve, odkud sad on, ona se sva postidela,inace je uzasno stidljiva i imala je recenicu ne mogu da verujem da mi se svideo, pa njemu se u ocima vidi da je zenskaros, a ja dobro nisam pala sa stolice od smeha Very Happy i onda mi je trazila broj, naravno poruku mu nije poslala jer se stidi ili boji... a danas sam bila sa njom i naterala sam je da ga nazove, kad ga je zvala njoj je ruka i glas drhtao, sva je bila uznemirena, ko dete neko. milance molim te, ako nemas nikakve namere sa njom, nemoj joj davati nadu. stvarno ce se mnogo skenjati, a preosetljiva je, veruj mi, takva devojka je jako retka, sigurna sam da bi te slepo slusala, ona je takva Very Happy razmisli
Natasa
Natasa

Broj poruka : 53
Datum upisa : 04.06.2009
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Zare Sre Avg 12, 2009 1:40 am

Natasa ::pa njemu se u ocima vidi da je zenskaros
milance? ma on je nevin bre lol!
Zare
Zare

Broj poruka : 121
Datum upisa : 02.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Milan Sre Avg 12, 2009 7:31 pm

ne zelim nista sa njom, jos imam nadu da cu se pomiriti sa sanjom
Milan
Milan

Broj poruka : 115
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Bojan Čet Avg 13, 2009 12:54 am

zao mi je brate, al od toga sa sanjom nema nista, pricao sam sa njom i nece da cuje za tebe i jos je otisla na more, a ti znas kako to ide, tako da okreni se milici, bolje ti je. znas i sam da strasno gotivim sanju, al stvarno nemas sanse.
Bojan
Bojan

Broj poruka : 65
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

KAFANA MI LUDACI - Page 14 Empty Re: KAFANA MI LUDACI

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu